STÁDIUM-DÍJ 2019

STÁDIUM-DÍJ JELÖLTJEI

BAJI BALÁZS

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

BALLA ÁKOS

kategória: MŰVÉSZET

jelölte:  Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

BARANYAI JÓZSEF 

kategória: TUDOMÁNY 

jelölte: ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely

CARAMEL

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

CSUKÁS ISTVÁN

kategória: MŰVÉSZET

jelölte:  Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma 

DR. HORVÁTH JÓZSEF

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma 

Dr. LÁCZAYNÉ PIPOLY CSILLA

kategória: MŰVÉSZET 

jelölte:  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

DR. NÉDA ZOLTÁN

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár

DR. ZACHER GÁBOR

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium

ERDŐS MÁTYÁS

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Leövey Klára Gimnázium

ESZTELECKI PÉTER

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

FÜZESSÉRI JÓZSEF

kategória: KÖZÉLET

jelölte:  Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola Szikszó 

HALÁCSY PÉTER

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

HORVÁTH ANNA

kategória: KÖZÉLET

jelölte: János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár

HOSSZÚ KATINKA 

kategória: KÖZÉLET

jelölte:  Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma

HOSSZÚ KATINKA

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

IFJ. VIDNYÁNSZKY ATTILA

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

KOVÁCS ÁDÁM 

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskola Eger

KOZMA IMRE

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium

KUBIK JÓZSEF

kategória: ÖZÉLET

jelölte: NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

MÁRIÁS ENDRE

kategória: KÖZÉLET

jelölte:  Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

ORBÁN ZSOLT

kategória: TUDOMÁNY, KÖZÉLET

jelölte: Verseghy Ferenc Gimnázium  Szolnok

ORSÓS KRISZTIÁN

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnázium és Szakközépiskola

RUBIK ERNŐ

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

RUZSA MAGDI

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

TÓTHNÉ PÁNCSICS EDINA

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Magiszter Alapfokú Művészeti Iskola

VÉCSEI H. MIKLÓS

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

VIDNYÁNSZKY ATTILA

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium